Quick Wax Detaylı Temizlik 500 ml.

Quick Wax Detaylı Temizlik 500 ml.

0 yorum Bu üründen 1 adet satıldı. Kalan stok adedi 298
Marka:
Ürün Kodu: QW003
Stok Durumu: 298
İzlenme Durumu: 2563 kez
  • En geç 17/06/2024 Pazartesi günü kargoya verilir.

Ürün Açıklaması

Quick Wax Detaylı Temizlik 500 ml. Aracınızın iç döşeme, koltuk ,taban ve tavan bölümlerinden güvenle kullanabilirsiniz. Döşeme ve Koltuk Temizliği esnasında,torpido ve plastik aksamların zarar görmemesi için üzeri koruyucu bir malzeme ile örtülmelidir. Detay Temizlik ve Koltuk Yıkama Makineleri ile kullanıma uygundur. 

Nasıl uygulayabilirim?

Püskürterek veya sünger yardımıyla uygulanır. Uygulanacak yüzeyin kir yoğunluğuna göre 1/3 – 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.ürünü, kullanımdan sonra ambalajı kapalı ve güneş ışınlarına maruz kalmayacak yerde muhafaza etmeye özen gösteriniz. Uzun depolama süresinden sonra kullanmadan önce çalkalayınız.

Neden Kullanmalıyım?

  • Aracınızın detaylı temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 
  • Renkleri  yeniler ve ipeksi parlaklık kazandırır. 

Uyarı 

  • Göze temasından kaçınız.
  • Çocuklardan uzak tutunuz.
  • Yutulması halinde zararlıdır. Doktorunuza başvurunuz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

bursaototedarik.com, sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.
Hafta sonu Siparişleri
Hafta içi 16:00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 13.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.
Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.:

Teslimat Bilgileri

İade işlemlerinizde ilk olarak sitemiz üzerinden formu doldurmanız gerekmektedir. Onaylanması halinde satın almış olduğunuz ürünü kargo firması aracılığı ile geri göndermeniz gerekmektedir.
İade işlemleri
Yapacağınız tüm ürünleri neden göstermeksizin 14 iş günü içerisinde aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda iade edebilirsiniz.
İade etmek için talep ettiğiniz ürünün satın alındığı gibi kusursuz, eksiksiz ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
Sıvı ürünlerin iadesi durumunda ürünlerin kapakları açılmamış olması gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürünün kutusu ve ambalajı gönderildiği gibi hatasız olması gerekmektedir.
Satış faturasının aslı olmadan iade işlemi yapılamaz.
Faturanızın firma adına kesilmesi durumunda, ürün iadesi için iade faturası gerekmektedir.
Ödediğiniz bedelin, ileriki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz şekilde düzenlemesi yapılacaktır.image
Yukarı