Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında Bursa ‘da faaliyetine başlamıştır. Automill markası ile otomotiv sektöründe üretim , dağıtım ve pazarlamayı gerçekleştirmek üzere akaryakıt istasyon marketleri, oto bakım ve yıkama merkezleri ve zincir mağazalar gibi yurt genelinde perakende satış noktalarına ürün ve hizmet sağlamaktayız. Müşteri taleplerine duyarlı olup kısa sürede yanıt vermekteyiz. Saha satış temsilcilerimiz Bursa ve çevre illere hızlı ve güvenilir şekilde hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda web sitemiz üzerinden online satışımız ile en uzak noktalara dahil ulaşabilmekteyiz. 

Firmamız müşterilerine her geçen gün artan bir ivmeyle kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmakta olup, sektörde kalıcı bir yere sahip olmakta ve her geçen gün daha çok tercih edilen bir firma olarak hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Vizyonumuz

Sektörde hizmet ve ürün kalitesiyle perakende satış firmalarının ve tüketicilerin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici ve perakende satış firmalarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.


Yukarı