SCHUTZ

Gösterim:
2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Benzin Enjektör Temizleyici 300 Ml

(0)

Schutz Benzin Enjektör Temizleyici 300 Ml..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Dizel Enjektör Temizleyici 300 Ml

(0)

Schutz Dizel Enjektör Temizleyici 300 Ml..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 1.5 lt.

(0)

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 1.5 lt. Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.&..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 16 kg.

(0)

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 16 kg.Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.Öze..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 3 lt.

(0)

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 3 lt. Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.&Ou..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 1 lt.

(0)

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 1 lt. hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.ÖzellikleriKarışım..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 16 kg.

(0)

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 16 kg.Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.ÖzellikleriKarışım oran..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 3 lt.

(0)

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 3 lt. hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.ÖzellikleriKarışım..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
image
image
Yukarı