Quickwax

Gösterim:
Hızlı Bakış

Automill Silikonlu Camsil 500 ml.

(0)

Automill Silikonlu Camsil 500 ml. Cam yüzeyler, metal, plastik, beyaz eşya, ayna, büro malzemeleri gibi yüzeyleri çizmeden temizler, parlaklık sağlar...

Hızlı Bakış

Quick Wax Angelina Oto Parfümü 500 ml.

(0)

Quick Wax Angelina Oto Parfümü 500 ml. odanızda ve aracınızda bulunduğunuz kapalı mekanlardaki istenmeyen rahatsız edici kokuları yok etmeye yardımcı olur. Ferahlık ve temizlik duygusu verir.Kullanımı: Püskürterek kullanınız.Kullanma Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Püskürtme mek..

Hızlı Bakış

Quick Wax Detaylı Temizlik 500 ml.

(0)

Quick Wax Detaylı Temizlik 500 ml. Aracınızın iç döşeme, koltuk ,taban ve tavan bölümlerinden güvenle kullanabilirsiniz. Döşeme ve Koltuk Temizliği esnasında,torpido ve plastik aksamların zarar görmemesi için üzeri koruyucu bir malzeme ile örtülmelidir. Detay Temizlik ve Koltuk Yıkama ..

Hızlı Bakış

Quick Wax Gummy Oto Parfümü 500 ml.

(0)

Quick Wax Gummy Oto Parfümü 500 ml. odanızda ve aracınızda bulunduğunuz kapalı mekanlardaki istenmeyen rahatsız edici kokuları yok etmeye yardımcı olur. Ferahlık ve temizlik duygusu verir.Kullanımı: Püskürterek kullanınız.Kullanma Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Püskürtme mekani..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Quick Wax Hard Cila Boya Koruma 150 gr.

(0)

Quick Wax Hard Cila Boya Koruma 150 gr. kılcal çizikleri yok eder, solmuş boyayı canlandırır, mükemmel parlaklık sağlar. Deterjanlara karşı mükemmel dayanıklılık özelliği taşıdığı için, parlaklığını defalarca yıkansa da korur. Araç yıkanıp temizlendikten sonra ince bir tabaka yüzeye sürülü..

Hızlı Bakış

Quick Wax Hızlı Pratik Cila 500 ml.

(0)

Quick Wax Hızlı Pratik Cila 500 ml. Araçların dış yüzeylerini büyük bir özenle parlatan ve koruyan hızlı cila, yoğun yağış durumlarında araçlarda su itici bir etki yaratır. Sünger yardımıyla kolayca uygulanabilen hızlı cilanın, en üst seviyede etki gösterebilmesi için araç temizliğ..

Hızlı Bakış

Quick Wax Jant Temizleme 500 ml.

(0)

Quick Wax Jant Temizleme 500 ml. Aracınızdaki Orijinal alüminyum alaşımlı jantlarda, kara jantlarda, birikmiş olan balata tozları (kurumlar) ve yağları hızlı bir şekilde temizlemeye yarar.Nasıl uygulayabilirim?Püskürterek veya sünger yardımıyla uygulanır Ürünü, kullanımdan sonra ambalajı kapalı ve güneş ..

Hızlı Bakış

Quick Wax Lastik ve Tampon Parlatıcı 500 Ml.

(0)

Quick Wax Lastik ve Tampon Parlatıcı 500 ml. Yüzeyde Çatlatma Yapmaz. Püskürterek veya Sünger Yardımı İle Uygulanır. Aracınızın Lastik ve Plastik Aksamlarına Ekstra Parlaklık Verir.Nasıl uygulayabilirim?Direk olarak yüzeye püskütülür ve temiz bir bez ile silinir. Nüfuz etmesi beklenir. G..

Hızlı Bakış

Quick Wax Melon Oto Parfümü 500 ml.

(0)

Quick Wax Melon Oto Parfümü 500 ml. odanızda ve aracınızda bulunduğunuz kapalı mekanlardaki istenmeyen rahatsız edici kokuları yok etmeye yardımcı olur. Ferahlık ve temizlik duygusu verir.Kullanımı: Püskürterek kullanınız.Kullanma Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Püskürtme mekani..

Hızlı Bakış

Quick Wax Motor Temizleme 500 ml.

(0)

Quick Wax Motor Temizleme 500 ml. Aracınızın motorunu derinlemesine temizleyerek daha verimli çalışmasına katkıda bulunur. Ürün uygulaması sonrasında motor kir ve toza karşı ekstra direnç gösteren parlak bir yapıya sahip olur. Motor temizleme ürünü kullandığınız yüzeylerdeki devrelerde hi&c..

Hızlı Bakış

Quick Wax Torpido ve Tampon Parlatıcı 500 ml.

(0)

Quick Wax Torpido ve Tampon Parlatıcı 500 ml. Plastik ve torpido yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz. Uzun süre etkilidir. Sağlık Bakanlığının izni ile ..

Hızlı Bakış

Quick Wax Woody Oto Parfümü 500 ml.

(0)

Quick Wax Woody Oto Parfümü 500 ml. odanızda ve aracınızda bulunduğunuz kapalı mekanlardaki istenmeyen rahatsız edici kokuları yok etmeye yardımcı olur. Ferahlık ve temizlik duygusu verir.Kullanımı: Püskürterek kullanınız.Kullanma Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Püskürtme mekani..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
image
image
Yukarı