444 Yağ ve Duman Kesici 800 ml.

444 Yağ ve Duman Kesici 800 ml.

0 yorum Bu üründen 0 adet satıldı. Kalan stok adedi 300
Marka:
Ürün Kodu: 444-15
Stok Durumu: 300
İzlenme Durumu: 2999 kez
  • En geç 17/06/2024 Pazartesi günü kargoya verilir.

Ürün Açıklaması

444 Yağ ve Duman Kesici 800 ml.  Aşınmadan ve yağın özelliğinin azalmasından oluşan yağ yakmanın azalmasına yardımcı olur. Yağ yakma sebebiyle oluşan dumanın azalmasına yardımcı olur. Yağ yakmanın azalması sebebiyle motorda ve yağda oluşan kurumun azalmasına yardımcı olur. Sürtünmeden doğan aşınmayı azaltır. Motorun önemli parçalarının temiz kalmasına yardımcı olur. Yağın viskozitesini iyileştirir. Yağın köpüklenmesini azaltarak yağlamanın iyileşmesini sağlar. Düşük sıcaklıklarda yağın daha akışkan olmasını sağlar.

Nerelerde Kullanılır

  • Yağ yakan tüm motorlarda; yağ yakma azaltıcı, duman azaltıcı ve aynı zamanda aşınma önleyici, koruyucu olarak kullanılır.
  • Yeni yağ değişiminde ve ya eski yağlarda kullanılabilir.
  • Yarı sentetik ve mineral yağlarla kullanılabilir.
  • Yağ yakan motorlar için tavsiye edilir.
  • Yağ yakmayan araçlar için 444 Motor Koruyucu veya Nano Motor Koruyucu tavsiye edilir.

Dozaj: 7-12 litre arası yağ alan araçlarda 800 ml’lik kutunun tamamını kullanın.

Yağ yakan araçların %60' ında çok iyi,%25 inde iyi sonuç vermiştir. %15 araçta kısmi düzelme olsa da mekanik arızalar sebebiyle (tahmini) sonuç alınamamıştır. (Bu bilgiler ürünü kullanan müşterilerden edinilen bilgilere dayanılarak yazılmıştır.)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

bursaototedarik.com, sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.
Hafta sonu Siparişleri
Hafta içi 16:00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 13.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.
Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.:

Teslimat Bilgileri

İade işlemlerinizde ilk olarak sitemiz üzerinden formu doldurmanız gerekmektedir. Onaylanması halinde satın almış olduğunuz ürünü kargo firması aracılığı ile geri göndermeniz gerekmektedir.
İade işlemleri
Yapacağınız tüm ürünleri neden göstermeksizin 14 iş günü içerisinde aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda iade edebilirsiniz.
İade etmek için talep ettiğiniz ürünün satın alındığı gibi kusursuz, eksiksiz ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
Sıvı ürünlerin iadesi durumunda ürünlerin kapakları açılmamış olması gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürünün kutusu ve ambalajı gönderildiği gibi hatasız olması gerekmektedir.
Satış faturasının aslı olmadan iade işlemi yapılamaz.
Faturanızın firma adına kesilmesi durumunda, ürün iadesi için iade faturası gerekmektedir.
Ödediğiniz bedelin, ileriki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz şekilde düzenlemesi yapılacaktır.image
Yukarı