Oto Kışlık Ürünler

Buğu önleyici, buz çözücü, yağmur kaydırıcı, antifriz ve buz kazıyıcı ürünlerimizi stoktan gönderi ile sipariş verebilirsiniz.

Gösterim:
Hızlı Bakış

Automill Buğ Önleyici Sprey 250 Ml.

(0)

Automill Buğ Önleyici Sprey 250 Ml. otomobil, kask, gözlük, ayna vb. cam yüzeylerinde oluşan buğulanmanın giderilmesinde yardımcı olarak güvenli bir sürüş sağlar.KullanımıUygulama yapılacak yüzeyin temiz ve kuru olması gerekir.Buğulu yüzeye uygulama yapmayınız.Püskürtücüyü o..

Hızlı Bakış

Automill Buz Çözücü sprey 500 ml.

(0)

Automill Buz Çözücü Sprey 500 ml. Kışın otonuzun camlarında oluşan buz ve kırağıyı kolayca çözer, net ve güvenli bir görüş sağlar. Soğuk kış günlerinde sizi cam temizleme zahmetinden kurtaran ürünümüz, özel formülü sayesinde camınızda tekrar buz oluşmasını..

Hızlı Bakış

Automill Buz Kazıyıcı Fırçalı

(0)

Automill Buz Kazıyıcı Fırçalı, buz kazıyıcı ile buzları kazıyınız, fırça kısmını ile buzları süpürün. Pratik bir üründür...

Hızlı Bakış

Automill Renkli Buz Kazıyıcı

(0)

Automill Renkli Buz Kazıyıcı  buzları kazımınıza yardımcı olur. Pratik bir üründür. İstediğiniz rengi seçebilirsiniz...

Hızlı Bakış

Automill Yağmur Kaydırıcı Sprey 250 Ml.

(0)

Automill Yağmur Kaydırıcı Sprey 250 Ml. araç camında aktif bir film tabakası oluşturarak yağmur damlalarının camda tutunmasını zorlaştırır. Silecek kullanımını azaltır ve daha güvenli bir sürüş imkanı sağlar.KulanımUygulama yapılacak yüzeyin temiz ve ıslak olması gerekir.Kirli ve kuru bir yüzeye yapıldığında &uu..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 1.5 lt.

(0)

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 1.5 lt. Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.&..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 16 kg.

(0)

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 16 kg.Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.Öze..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 3 lt.

(0)

Schutz Kırımız Dört Mevsim Antifiriz -56 C 3 lt. Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.&Ou..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 1 lt.

(0)

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 1 lt. hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.ÖzellikleriKarışım..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 16 kg.

(0)

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 16 kg.Hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.ÖzellikleriKarışım oran..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 3 lt.

(0)

Schutz Mavi Antifiriz -56 C 3 lt. hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanıma uygun, monoetilen glikol bazlı, nitrit, amin ve fosfat içermeyen, konsantre bir soğutma sıvısıdır. Soğutma suyunun soğuk havalarda donmasını, sıcak havalarda kaynamasını engelleyip, korozyonu önlediğinden yaz-kış kullanılmalıdır.ÖzellikleriKarışım..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Yukarı