Oto Katkı Ürünleri

Oto balata temizleme, enjektör temizleyici,radyatör koruyucu, lpg yakıt katkısı, yağ ve duman kesici ürünlerimizi stoktan gönderi ile sipariş verebilirsiniz.

Gösterim:
Hızlı Bakış

444 Balata Temizleme Spreyi 500 ml

(0)

444 Balata Temizleme Spreyi 500 ml Fren balatası diskleri, debriyaj balataları gibi parçaları yağdan ve kirden arındırarak performansını arttırmak üzere üst düzey hammaddelerle formüle edilmiş yüksek temizleme performanslı mükemmel bir temizleyici spreydir.Özellikleri/ FaydalarıParçaların sö..

Hızlı Bakış

444 Dizel Pompa Enjektör Temizleyici Yakıt Katkısı 250 ml.

(0)

444 Dizel Pompa Enjektör Temizleyici Yakıt Katkısı 250 ml. aracınızda performans artışı, sistem temizliği ve yanma verimi sağlar.Özellikleri/ FaydalarıDizel araçlarda, yakıt deposu, yakıt sistemi pompa ve enjektörleri temizler.Yanma veriminin artmasını sağlayarak performans artışına ve yakıt tasarrufuna yardımcı olur.Tavs..

Hızlı Bakış

444 Dizel Pompa ve Enjektör Temizleyici Yakıt Katkısı 300 ml.

(0)

444 Dizel Pompa Enjektör Temizleyici Yakıt Katkısı 300 ml. aracınızda performans artışı, sistem temizliği ve yanma verimi sağlar.Özellikleri/ FaydalarıDizel araçlarda, yakıt deposu, yakıt sistemi pompa ve enjektörleri temizler.Yanma veriminin artmasını sağlayarak performans artışına ve yakıt tasarrufuna yardımcı olur.Tavs..

Hızlı Bakış

444 Enjektör ve Karbüratör Temizleyici Benzin Yakıt Katkısı 250 ml.

(0)

444 Enjektör ve Karbüratör Temizleyici Benzin Yakıt Katkısı 250 ml. aracınızda performans artışı, sistem temizliği ve yanma verimi sağlar.Özellikleri/ FaydalarıBenzinli araçlarda karbüratör, enjeksiyon sistemini ve emme valflarını temizlediğ gibi yakıt deposundaki suyun absorbe edilerek sistemden atılmasını..

Hızlı Bakış

444 Enjektör ve Sistem Temizleyici Benzin Yakıt Katkısı 300 ml.

(0)

444 Enjektör ve Sistem Temizleyici Benzin Yakıt Katkısı 300 ml. aracınızda performans artışı, sistem temizliği ve yanma verimi sağlar.Özellikleri/ FaydalarıBenzinli araçlarda karbüratör, enjeksiyon sistemini ve emme valflarını temizlediğ gibi yakıt deposundaki suyun absorbe edilerek sistemden atılmasını sağlar.Perfor..

Hızlı Bakış

444 LPGli Araçlara Özel Motor Koruyucu Katkısı 444 ml.

(0)

444 LPGli Araçlara Özel Motor Koruyucu Katkısı 444 ml. Sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı azaltır ve motor parçalarının temiz kalmasını sağlar.Faydaları:Sürtünmeden doğan aşınmayı azaltır.Motor parçalarının temiz kalmasına yardımcı olur.Yağın viskozitesini iyileştirir.Yağın köpüklenmesini a..

Hızlı Bakış

444 Motor Koruyucu Sürtünme Azaltıcı 444 ml.

(0)

444 Motor Koruyucu Sürtünme Azaltıcı 444 ml. Tüm motorlarda aşınma önleyici koruyucu olarak kullanılır.Faydaları:Daha Fazla Yağlama.Daha Az Aşınma.Vizkozite İyileştirme.Düşük Sıcaklıkta Akışkanlık.Yağ Yakmada Azalma.Yağ Köpüklenmesinde Azalma.Nerelerde Kullanılır?Tüm motorlarda aşınma önleyici koruy..

Hızlı Bakış

444 Motor Koruyucu Sürtünme Azaltıcı 800 ml.

(0)

444 Motor Koruyucu Sürtünme Azaltıcı 800 ml. Tüm motorlarda aşınma önleyici koruyucu olarak kullanılır.Faydaları:Daha Fazla Yağlama.Daha Az Aşınma.Vizkozite İyileştirme.Düşük Sıcaklıkta Akışkanlık.Yağ Yakmada Azalma.Yağ Köpüklenmesinde Azalma.Viskozite iyileştiriciNerelerde Kullanılır?Tüm motorlarda aşın..

Hızlı Bakış

444 Nano Katkılı Çok Amaçlı Yağlama Spreyi 200 Ml.

(0)

444 Nano Katkılı Çok Amaçlı Yağlama Spreyi 200 Ml. Yağlama, temizleme, pas önleme ve çözme,su giderme, ses kesme gibi özellikleriyle yüzlerce problemli durumda kullanılabilecek geniş kullanım alanı olan mükemmel bir yağlayıcı ve temizleyici spreydir.Faydaları:Yağ toz gres ve kirleri temizler.Geniş ..

Hızlı Bakış

444 Premium LPG Yakıt Katkısı 20 Ml.

(0)

444 Premium LPG Yakıt Katkısı 20 Ml. Lpgli araçlara özel olarak üretilen yakıt katkısı yanmayı düzenleyerek, performansı arttırır.Özellikleri/ FaydalarıLpgli araçlarda performansı arttırır.Yakıt sistemini temizler.Aracınızın yazın ve kışın kolay çalışmasını sağlar.Egzoz emisyonunu düşürür..

Hızlı Bakış

444 Radyatör Onarıcı 270 ml

(0)

444 Radyatör Onarıcı 270 ml. Radyatörünüzde oluşan çatlaklara karşı olumlu sonuç verir, sızıntıları önler.FaydalarıRadyatördeki sızıntıları engeller.Su kaybından doğan arızaların önüne geçer.Pahalı onarımları ortadan kaldırır.Her çeşit soğutma sisteminde sızıntıların önlenmesi..

Hızlı Bakış

444 Radyatör Sistem Temizleyici 330 ml.

(0)

444 Radyatör Sistem Temizleyici 330 ml. Soğutma sisteminin randımanının düştüğü veya suya yağ karıştırıldığı durumlarda kullanılması tavsiye edilir. Özellikle yağ, gres, pislikler gevşek pas ve gevşek kireç için formüle edilmiştir. Radyatör temizliği araç sahipleri tarafından yılda bir ke..

Hızlı Bakış

444 Süper Yağlayıcı Sıvı Gres Nano Katkılı 500 Ml.

(0)

444 Süper Yağlayıcı Sıvı Gres Nano Katkılı 500 Ml.  Özellikle forklift zincirleri, açık çalışma yapan dişliler, tel halatlar, oynak parçalar, açık ortamda çalışıp yağlama ihtiyacı olan mekanik aksamda kullanılmak üzere formüle edilmiş mükemmel bir yağlayıcı spreydir.FaydalarıKalıcı da..

Hızlı Bakış

444 Yağ ve Duman Kesici 444 ml.

(0)

444 Yağ ve Duman Kesici 444 ml.  Aşınmadan ve yağın özelliğinin azalmasından oluşan yağ yakmanın azalmasına yardımcı olur. Yağ yakma sebebiyle oluşan dumanın azalmasına yardımcı olur. Yağ yakmanın azalması sebebiyle motorda ve yağda oluşan kurumun azalmasına yardımcı olur. Sürtünmeden doğan aşınmayı azaltır. Motorun önemli ..

Hızlı Bakış

444 Yağ ve Duman Kesici 800 ml.

(0)

444 Yağ ve Duman Kesici 800 ml.  Aşınmadan ve yağın özelliğinin azalmasından oluşan yağ yakmanın azalmasına yardımcı olur. Yağ yakma sebebiyle oluşan dumanın azalmasına yardımcı olur. Yağ yakmanın azalması sebebiyle motorda ve yağda oluşan kurumun azalmasına yardımcı olur. Sürtünmeden doğan aşınmayı azaltır. Motorun önemli ..

Hızlı Bakış

4x4 Motor Koruyucu Ekonomizer 354 ml.

(0)

4x4 Motor Koruyucu Ekonomizer ile daha fazla yağlanma, daha az aşınma ve daha az yağ yakma sağlanmaktadır.FaydalarıSegman ve silindirler arasındaki yağ filminin dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur.Aşınma önleyici extra katıklar sayesinde motor aşınmasını azaltmaya etki eder.Yüksek derecelerde ısıya karşı dayanıklılığı artırı..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

4x4 Motor Koruyucu Ekonomizer 600 ml.

(0)

4x4 Motor Koruyucu Ekonomizer ile daha fazla yağlanma, daha az aşınma ve daha az yağ yakma sağlanmaktadır.FaydalarıSegman ve silindirler arasındaki yağ filminin dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur.Aşınma önleyici extra katıklar sayesinde motor aşınmasını azaltmaya etki eder.Yüksek derecelerde ısıya karşı dayanıklılığı artırı..

Hızlı Bakış

4x4 Motor Yağ ve Duman Kesici 354 ml.

(0)

4x4 Motor Yağ ve Duman Kesici 354 ml. Yağ yakmayı azaltmak için özel formüle edilmiş üründür.FaydalarıYağ yakan araçlara özel formüle edilmiştir.Yağ yakmayı azaltmaya yardımcı olur.Segman ve silindirler arasındaki yağ filminin dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur.Aşınma önleyici ekstra..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

4x4 Motor Yağ ve Duman Kesici 600 ml.

(0)

4x4 Motor Yağ ve Duman Kesici 600 ml. Yağ yakmayı azaltmak için özel formüle edilmiş üründür.FaydalarıYağ yakan araçlara özel formüle edilmiştir.Yağ yakmayı azaltmaya yardımcı olur.Segman ve silindirler arasındaki yağ filminin dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur.Aşınma önleyici ekstra..

Hızlı Bakış

Bor Plus Motor Onarıcı Katkı Nano 330 Ml.

(0)

Bor Plus Motor Onarıcı Katkı Nano 330 Ml. Yüksek teknoloji ürünü, sentetik nano Elmas Tozunun ve nano boyuta indirgenmiş Bor Madeninin etkin gücü hareketli metal yüzeylerdeki sürtünme, aşınma ve korozyonu büyük ölçüde azaltır. Motor içerisinde oluşan sürtü..

Hızlı Bakış

Bor Plus Yakıt Sistemi Temizleyici 150 ml.

(0)

Bor Plus Yakıt Sistemi Temizleyici 150 ml...

Hızlı Bakış

Bor Plus Yakıt Sistemi Temizleyici 250 ml.

(0)

Bor Plus Yakıt Sistemi Temizleyici 250 ml...

Hızlı Bakış

Bor Power Ms Nano Green Yağ Katkısı 250 ml.

(0)

Bor Power Ms Nano Green Yağ Katkısı 250 ml.  motor ömrünü uzatan, yakıt tasarrufu sağlayan, uzun vadede zararlı gazlardan doğacak çevre kirliliğini azaltan yeni nesil fiziksel bir yağlayıcı olarak öne çıkıyor. Sıvı yağlayıcıların etkili olmadığı durumlarda kullanılabiliyor.ÖzellikleriAşınmaları azalt..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Benzin Enjektör Temizleyici 300 Ml

(0)

Schutz Benzin Enjektör Temizleyici 300 Ml..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Schutz Dizel Enjektör Temizleyici 300 Ml

(0)

Schutz Dizel Enjektör Temizleyici 300 Ml..

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)
Yukarı