Oto Bakım Ürünleri

Oto jant temizleme, lastik temizleme, döşeme temizleme, koltuk temizleme ve motor temizleme gibi onlarca ürünlerimizi inceleyebilir stoktan gönderi ile sipariş verebilirsiniz.

Gösterim:
2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Automill Jant Temizleyici Köpük Sprey 500 ml.

(0)

Automill Jant Temizleyici Köpük Sprey 500 ml. Aracınızdaki Orijinal alüminyum alaşımlı jantlarda, kara jantlarda, birikmiş olan balata tozları (kurumlar) ve yağları hızlı bir şekilde temizlemeye yarar.Nasıl uygulayabilirim?Püskürterek veya sünger yardımıyla uygulanır Ürünü, kullanımdan sonra ambalajı kap..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Automill Lastik Parlatıcı Köpük 500 ml.

(0)

Automill Lastik Parlatıcı Köpük 500 ml. Yüzeyde Çatlatma Yapmaz. Püskürterek veya Sünger Yardımı İle Uygulanır. Aracınızın Lastik aksamlarına ekstra parlaklık verir.Nasıl uygulayabilirim?Direk olarak yüzeye püskütülür ve temiz bir bez ile silinir. Nüfuz etmesi beklenir. Gerekti..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Automill Oto Döşeme Temizleme Spreyi

(0)

Automill Oto Döşeme Temizleme Spreyi Otomobilinizin koltuk döşemeleri, tavan ve taban temizliğinde kullanabileceğiniz aktif temizleme spreyidir. Evcil hayvan ve sigaranın neden olduğu kötü kokuyu ve kiri temizleyerek geriye ferah bir koku yayar.Uyarı Göze temasından kaçınız.Çocuklardan uzak tutunuz...

Hızlı Bakış

Automill Ultra Parlatıcı Sünger

(0)

Automill Ultra Parlatıcı Sünger ayakkabı, çanta ve her türlü deri eşyalarınız temizler, parlatır, ömrünü uzatır. Aracınızın torpido tampon lastik ve tüm deri yüzeylerini temizleyip parlatarak uzun ömürlü olmasını sağlar. Emniyet açısından direksiyon ve vitese sürülm..

Hızlı Bakış

E-Jolly Pasta Cila Carnaubalı Süngerli 300 Gr.

(0)

E-Jolly Pasta Cila Carnaubalı Süngerli 300 Gr. Carnaubalı pasta cila özel wax harmanları ile yumuşak temizleyicilerin karışımından oluşan yumuşak ve kolay uygulanabilen bir üründür. FaydalarıBoya için alt zemin hazırlar.Otomobilinizde hafif çizikleri yok eder.Aşınmış boya kaplamalarını, sıyrıkları ve..

Hızlı Bakış

E-Jolly Süngerli Süt Silikon Bakım Seti

(0)

E-Jolly Süngerli Süt Silikon Bakım Seti Deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz, yeni formül ile uzun sü..

Hızlı Bakış

E-jolly Torpido Koruyucu Deri Vinil Bakım Seti

(0)

E-jolly Torpido Koruyucu Deri Vinil 2 li Bakım Seti  Deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Benzersiz  formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz, yeni formül ile uzun süre etkilidir..

Hızlı Bakış

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Anti Tabocco 200 ml.

(0)

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Anti Tabocco Sigara Dumanı Yok Edici 200 ml. Deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluştur..

Hızlı Bakış

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Classic 200 ml.

(0)

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Classic 200 ml. Deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz. Uzun süre etkilidir..

Hızlı Bakış

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Mountain 200 ml.

(0)

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Mountain 200 ml. Deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz. Uzun süre etkilidi..

Hızlı Bakış

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Tobacco 200 ml.

(0)

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Tobacco 200 ml. Deri, vinil, plastik ve kaıçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz. Uzun süre etkilidir..

Hızlı Bakış

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Vanilya 200 ml.

(0)

Joker Torpido Temizleyici ve Bakım Spreyi Vanilya 200 ml. Deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz. Uzun süre etkilidir..

Hızlı Bakış

Quick Wax Detaylı Temizlik 500 ml.

(0)

Quick Wax Detaylı Temizlik 500 ml. Aracınızın iç döşeme, koltuk ,taban ve tavan bölümlerinden güvenle kullanabilirsiniz. Döşeme ve Koltuk Temizliği esnasında,torpido ve plastik aksamların zarar görmemesi için üzeri koruyucu bir malzeme ile örtülmelidir. Detay Temizlik ve Koltuk Yıkama ..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

Quick Wax Hard Cila Boya Koruma 150 gr.

(0)

Quick Wax Hard Cila Boya Koruma 150 gr. kılcal çizikleri yok eder, solmuş boyayı canlandırır, mükemmel parlaklık sağlar. Deterjanlara karşı mükemmel dayanıklılık özelliği taşıdığı için, parlaklığını defalarca yıkansa da korur. Araç yıkanıp temizlendikten sonra ince bir tabaka yüzeye sürülü..

Hızlı Bakış

Quick Wax Hızlı Pratik Cila 500 ml.

(0)

Quick Wax Hızlı Pratik Cila 500 ml. Araçların dış yüzeylerini büyük bir özenle parlatan ve koruyan hızlı cila, yoğun yağış durumlarında araçlarda su itici bir etki yaratır. Sünger yardımıyla kolayca uygulanabilen hızlı cilanın, en üst seviyede etki gösterebilmesi için araç temizliğ..

Hızlı Bakış

Quick Wax Jant Temizleme 500 ml.

(0)

Quick Wax Jant Temizleme 500 ml. Aracınızdaki Orijinal alüminyum alaşımlı jantlarda, kara jantlarda, birikmiş olan balata tozları (kurumlar) ve yağları hızlı bir şekilde temizlemeye yarar.Nasıl uygulayabilirim?Püskürterek veya sünger yardımıyla uygulanır Ürünü, kullanımdan sonra ambalajı kapalı ve güneş ..

Hızlı Bakış

Quick Wax Lastik ve Tampon Parlatıcı 500 Ml.

(0)

Quick Wax Lastik ve Tampon Parlatıcı 500 ml. Yüzeyde Çatlatma Yapmaz. Püskürterek veya Sünger Yardımı İle Uygulanır. Aracınızın Lastik ve Plastik Aksamlarına Ekstra Parlaklık Verir.Nasıl uygulayabilirim?Direk olarak yüzeye püskütülür ve temiz bir bez ile silinir. Nüfuz etmesi beklenir. G..

Hızlı Bakış

Quick Wax Motor Temizleme 500 ml.

(0)

Quick Wax Motor Temizleme 500 ml. Aracınızın motorunu derinlemesine temizleyerek daha verimli çalışmasına katkıda bulunur. Ürün uygulaması sonrasında motor kir ve toza karşı ekstra direnç gösteren parlak bir yapıya sahip olur. Motor temizleme ürünü kullandığınız yüzeylerdeki devrelerde hi&c..

Hızlı Bakış

Quick Wax Torpido ve Tampon Parlatıcı 500 ml.

(0)

Quick Wax Torpido ve Tampon Parlatıcı 500 ml. Plastik ve torpido yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler. Yağlı tabaka oluşturmaz. Uzun süre etkilidir. Sağlık Bakanlığının izni ile ..

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)
Yukarı